Sport a Pásztrovölgyi Iskolában

Munkaközösségünk megalakulása óta arra törekedett, hogy a városi sportélet szerves része legyen. Nagy hangsúlyt kap diákjaink mentális és fizikai képességeinek fejlesztése. Több sportágban megyei és országos eredményekkel büszkélkedhetünk.

Legfontosabb Eredmények


Iskolánk kiemelten kezelt sportfoglalkozásai

Alsó tagozat:

 • Játékos sportvetélkedő
 • Grundbirkózás
 • Atlétika
 • Torna
 • Röplabda
 • Kézilabda
 • Labdarúgás

Felső tagozat:

 • Kézilabda
 • Torna
 • Atlétika
 • Labdarúgás

Gimnázium:

 • Kosárlabda
 • Röplabda
 • Atlétika
 • Labdarúgás

Fontosnak tartjuk a szabadidő hasznos és tartalmas eltöltését is. Ennek érdekében szervezünk házibajnokságokat, vízi tábort, sí tábort, sport napközit, focitábort.Pásztorvölgyi Sport: Röplabda

A diákolimpián Röplabda IV. korcsoportos leánycsapatunk a Megyei Döntőn II. helyezést ért el, így az ORSZÁGOS SELEJTEZŐBE jutott. Ezzel párhuzamosan a megyei döntőt megnyerve ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐBE jutott a III. korcsoportos leány és fiú csapatunk. Gratulálunk!Urvári Lili kiváló eredmény után utazhat Hollandiába

description

2014. február 17. és 21. között Hollandiában készülnek a '98-as korosztályhoz tartozó lányok. Urvári Lili harmadik helyen végzett az 1998-as születésű lányok számára tartott válogatott felmérőn. A ZF-Eger játékosa így egyértelműen bekerült a hétfőn Hollandiába utazó keretbe, amelynek tagjai február 17. és 21. között készülnek majd. Sok sikert kívánunk neki!Pásztorvölgyi éremeső a megyei tornaversenyen!

Iskolánk adott helyet a január 29-én zajló megyei tornaversenynek. A tornán 3 korosztály 12 csapata és közel 90 versenyzője mérte össze tudását. A pásztorvölgyis tornászok az I. korcsoportban ezüst, míg a II. és III-IV. korcsoportban, aranyérmet szereztek. Ezzel mindhárom csapatunk bejutott a március elején tartandó torna diákolimpia országos elődöntőjébe!A csapatok tagjai és az egyéni helyezések:

I. korcsoport:

 • Kőnig Antónia (arany)
 • Kis Alexa (bronz)
 • Tuza Zille
 • Markesz Dóra
 • Görömböly Virág
 • Mohamed Szemira
 • Kakuk Margit

II. korcsoport:

 • Markesz Noémi (arany)
 • Juhász Jázmin (bronz)
 • Juhász Daniella
 • Mohamed Emira
 • Bakos Kinga
 • Varró Lili

III.-IV. korcsoport:

 • Petrányi Kitti (bronz)
 • Gróman Zsófia
 • Kiss-Szemán Hanna
 • Kiss-Szemán Sára
 • Kozma Kata
 • Paál Mariann

A csapatok felkészítője: Balassa Márta tanárnő. Szívből gratulálunk!VB ezüstérmesek!

description

Iskolánk tanulói Horváth Bence 7.b osztályos és Horváth Zsombor 4.a osztályos tanulók világbajnoki ezüstérmet szereztek korosztályukban, a Szerbiában rendezett Shotokan világbajnokságon! Szívből gratulálunk! További sikereket kívánunk sportágukban! Gratulálunk!